« Latviešu Zemnieku Savienība (LZS) » et « Latgales Demokrātiskā Partija (LDP) » : différence entre les pages
Apparence
(Différence entre les pages)
m 1 version importée |
fr>Ldeboissieu Remplacement du texte — « |scope=col {{Chronologie parti}} {{Cellule événement}}|évènement » par « |scope=col {{Chronologie parti}} {{Cellule événement}}|Évènement » |
||
| Ligne 1 : | Ligne 1 : | ||
{{Parti politique E1 | |||
| logo= | |||
| dates= 1924-1999 | |||
| date_n= | |||
| nom= Latgale Demokrātiskā Partija (LDP) | |||
| traduction= Parti démocratique de Latgales | |||
| positionnement= | |||
| idéologie= [[régionalisme]] | |||
| date_c= 1998 | |||
| coalition= [[Latvijas Sociāldemokrātu Apvienība (LSDA)]] | |||
| date_i= | |||
| internationale= | |||
| date_e= | |||
| européenne= | |||
| date_pe= | |||
| PE= | |||
| internet= | |||
|}} | |||
==Chronologie== | |||
{| {{Tableau chronologie grand}} | |||
|+ | |||
|- | |||
|scope=col {{Chronologie parti}} {{Cellule date}}|Date | |||
|scope=col {{Chronologie parti}} {{Cellule événement}}|Évènement | |||
|- | |||
|valign="top" align="right"|'''1924'''<br> | |||
|valign="top" align="left"|création du [[Latgales Demokrātiskā Partija (LDP)]] | |||
|- | |||
|valign="top" align="right"|'''1999'''<br>29/05 | |||
|valign="top" align="left"|rallie le [[Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku Partija (LSDSP)]] | |||
|} | |||
[[Catégorie:Partis politiques lettons]] | [[Catégorie:Partis politiques lettons]] | ||
[[Catégorie:Partis politiques]] | [[Catégorie:Partis politiques]] | ||
Version du 13 mars 2012 à 11:29
| Période | 1924-1999 | ||
| Nom | Latgale Demokrātiskā Partija (LDP) | ||
| Traduction | Parti démocratique de Latgales | ||
| Positionnement | |||
| Idéologie | régionalisme | ||
| Coalition électorale | 1998 | Latvijas Sociāldemokrātu Apvienība (LSDA) | |
| Affiliation internationale | |||
| Affiliation européenne | |||
| Parlement européen | |||
| Site Internet | |||
Chronologie
| Date | Évènement |
| 1924 |
création du Latgales Demokrātiskā Partija (LDP) |
| 1999 29/05 |
rallie le Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku Partija (LSDSP) |